Forum literackie pisarzy początkujących!

Forum zostało stworzone z myślą dla pisarzy początkujących!

Ogłoszenie

Nabór do grona moderatorów (max 5)

#1 2012-01-10 14:53:59

 Soben

Życie, Życie jest nowelą...

6541562
Skąd: Polska -> Ziemia -> Droga Ml.
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Co przeczytałeś ostatnio?

Co ostatni przeczytaliście? Ja fanem jestem Sagi o Ludziach Lodu.

Offline

 

#2 2012-01-10 18:27:58

 Chrupek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 26
Punktów :   

Re: Co przeczytałeś ostatnio?

O, miło słyszeć znajomy tytuł. Chciałam się za to zabrać, ale jakoś nie potrafię odnaleźć odrobiny czasu.
Hm... Ostatnio to byłam zmuszona czytać lekturę pt. Antygona... A tak naprawdę ostatnio, dla własnej rozrywki i bez przymusu to przedostatnią część Artemisa Fowla "Paradoks czasu". Aktualnie wczytuję się w dalszą kontynuację serii (tytuł: Kompleks Atlantydy), od czasu do czasu przegryzając "Klanem Wilczycy" Maite Carranza. Szczerze mówiąc, jestem już w połowie, a fabuła niezbyt mnie wciągnęła... Trochę dziwna historia.


Meow, meow...

Offline

 

#3 2012-01-10 20:05:34

 Soben

Życie, Życie jest nowelą...

6541562
Skąd: Polska -> Ziemia -> Droga Ml.
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Co przeczytałeś ostatnio?

Szczerze? Nie znam ani jednej z wymienionych książek, Chrupku. . Zainteresował mnie Klan Wilczycy. Czy mogłabyś coś o niej dokładnie napisać?

Offline

 

#4 2012-01-11 17:43:54

 Chrupek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 26
Punktów :   

Re: Co przeczytałeś ostatnio?

Nawet nie kojarzysz "Antygony"? XD

Hehehe, ja to jak zawsze z czymś wyskoczę, to nikt nie wie, o co chodzi... XD
"Klan Wilczycy" jest o odwiecznej walce dwóch klanów czarownic: dobrych Omar i złych Odish. Walkę ma zakończyć Wybranka, którą okazuje się niejaka Selene o rudych włosach z wilczego klanu Omar. To od niej zależy, czy pradawne Berło Władzy trafi w stronę dobra czy zła. Kiedy zostawia swoją przybraną nastoletnią córkę Anaid, wszyscy z klanu wilczycy stwierdzają, że Selena stanęła po stronie mroku oraz nie powinni jej szukać.
Jedynie Anaid wierzy, iż to nie jest prawda. Próbuje odnaleźć swoją matkę, przy okazji dowiadując się o magicznej tajemnicy Seleny i jej rodziny. Klan uważa Anaid za kogoś, kto nie potrafi czarować, ponieważ jest zwykłą, szarą myszką, niezauważalną w szkole, mającą problemy z rozwojem. Jednakże okazuje się, że to wszystko sprawka Selene, to ona opóźniała wzrost i powstrzymywała magiczne moce Anaid.
I tutaj w końcu zaczyna się coś dziać, jedna osoba udająca przyjaciółkę Anaid okazuje się Odish, młoda czarownica uczy się zaklęć, zaczyna odnajdować matkę, czego jej klan zabrania.
Ogólnie nie wiem co myśleć o tej książce. Na początku jakoś niezbyt mnie wciągnęła, ale chyba akcja zaczyna się powoli rozkręcać. Nie doczytałam jeszcze do końca, jestem dopiero w większej połowie.


Meow, meow...

Offline

 

#5 2013-08-16 17:18:27

Abbadon512

Piszący opowiadania

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 23
Punktów :   

Re: Co przeczytałeś ostatnio?

Ja ostatnio skończyłem Zwiadowców oraz Hp i zakon Feniksa, teraz kończę ostatnią część serii batalionu szturmowego SS "Krew i lód śmierć waffen SS" i chyba zabiorę się za Kapłankę w Bieli.

Offline

 

#6 2014-06-10 13:06:43

 Paimon44

Piszący opowiadania

Zarejestrowany: 2014-06-10
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co przeczytałeś ostatnio?

Ja ostatnio Uniwersum Metro 2033 Dziedzictwo Przodków z sagi Metro... Lubie to bo jest fajnie i ciekawie opisane i sama fabuła jest dobra... Tu nie ma cenzury jest pisana czasami okrutny sposób tak jak w Korzenie Niebios.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lis Nie trać ani minuty więcej tylko zadzwoń ehotelsreviews.com